• Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır.
 • Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır...

Mone Medical

Twitter

Could Not Retrieve any Tweets

ÇOSİAD’ın Yeni Başkanı Hayri Şamlı

Çorum Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ÇOSİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Hayri Şamlı getirildi.

ÇOSİAD’ın 19.’ncu olağan genel kurulu haftasonu gerçekleştirildi. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda önceki gün yapılan genel kurulda derneğin yeni yönetim kurulu ve diğer organları için seçim yapıldı. Açılış, yoklama ve divan heyetinin belirlenmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile süren genel kurulda Yönetim Kurulu faaliyet raporları okunarak ibra edildi. Denetleme Kurulu raporunun okunarak ibrasının ardından ise 2016 yılı bilançosu ele alındı. 2017 tahmini bütçe ve aidatların görüşülerek karara bağlandığı kongrede dilek ve temennilerin ardından ise seçimlere geçildi. Buna göre 11 asil, 11 yedek yönetim kurulu ile 3 asil 3 yedek denetim kurulu ve yüksek danışma kurulu üyeleri belirlendi. Seçim sonucunda oluşturulan yeni yönetim kurulu kendi arasında ilk toplantısını yaparak görev dağılımı yaptı. Yapılan görev dağılımı sonucunda Hayri Şamlı ÇOSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi. Hayri Şamlı başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde Muharrem Sarıaslan, Zafer Kayılı ve Bülent Demirci Başkan Yardımcısı, Cemil Gazel Muhasip Üye, Mustafa Yağlı, Yurdagül Sivri, Şeref Urgen, Macit Çabuk, Mehmet Kılıç ve M. Emin Doğrucu ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. ÇOSİAD Yüksek Danışma Kurulu ise Atilla Erdemli başkanlığında oluşturulurken, kurulda Arif Tenekeci ve N. Bülent Onur Başkan Yardımcısı, A. Fikret Bilal, Hacı Ömer Unculu, İsmail Kayılı, İsmet Şamlı, Mahmut Köksal, Mustafa Duduoğlu, Tevfik Akpınar ve Turgut Taç ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldılar. ÇOSİAD Denetleme Kurulu ise Mahmut Köksal, Mehmet Emin Türker ve Mustafa Boyraz’dan oluştu.

İnsan Kaynakları

“Amacımız mutlu çalışan, başarılı şirkettir.”

Gelin geleceği birlikte yönetelim.
İnsan Kaynakları Formu İçin Tıklayınız...

İnsan Kaynakları Formu

Adres Değişikliği

Mone Medical fabrika adresimiz değişmiştir.
Yeni Adresimiz : Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No.2 Çorum
Tel : +90 364 254 97 87 (pbx)
Mail : info@monemedical.com

Android

Android

Şamlıoğlu Grup Android Arayüzü Çıktı...
Yukarıdaki QR kodu telefonunuza okutarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Piyasa

altın fiyatları

İphone Uygulaması

Yılın İşletmesi Mone Medical

ÇORUMSİAD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Başarılıları Ödül Töreninin 7. si 25 Mayıs...
Devamı...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

İstatistik

Şu anda 51 konuk çevrimiçi