• Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır.
 • Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır...

Şato Lojistik Şampiyon Oldu

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği(ASGD)Çorum Şubesi tarafından düzenlenen Geleneksel Orta Kuşak Futbol Turnuvası’nın 17. Şampiyonu finalde Alaca Büyükhırka Belediyespor’u zorlu final karşılaşmasının ardından 3-2 yenen Şato Lojistik takımı oldu.
Turnuva 20 takımın 4 grupta yaptığı mücadele ile başlarken, Cumartesi günü oynanan final karşılaşması turnuva sona erdi.
Nefeslerin tutulduğu final mücadelesinde Şato Lojistik ve Büyükhırka Belediyesi takımlarının mücadelesi tam bir gol düellosuna sahne olurken, futbol severler karşılaşmadan büyük keyif aldılar.
Karşılaşmanın ilk 15 dakikasında 5. Dakikada Ömer 12. Dakikada Hayati ile 2-0 öne geçen Şato Lojistik’in farkı daha da artırması beklenirken Alaca Büyükhırka Belediyespor 29. Dakikada penaltıdan Fatih ile bulduğu golle kolay kolay pes etmeyeceğini gösterdi. İkinci yarıda her iki takımın kalesinde sayısız net gol pozisyonları yaşanırken Alaca ekibinin kaçırdığı goller karşılaşmaya ayrı bir heyecan kattı. Büyükhırka Belediyespor forvet adamlarının hovardaca kaçırdığı pozisyonların ardından 41. Dakikada Şato Lojistik takımından Menderes takımının 3 golünü ağlara göndererek takımın biraz nefes almasına yardımcı oldu. Kalesinde gördüğü 3. Gole rağmen oyundan kopmayan Büyükhırka Belediyesi 48. Dakikada Şevket’in golüyle tekrar farkı bire indirdi. Orta hakem Yüksel Basar’ın bitiş düdüğüne kadar iki takımda sayısız gol fırsatından yararlanamayınca karşılaşma Şato Lojistik’in 3-2 üstünlüğü ile tamamlandı.
Bu sonucun ardından Alaca Büyükhırka Belediyespor’u 3-2 yenmeyi başaran Şato Lojistik bu yıl 17.’cisi düzenlenen Anadolu Gazeteciler Derneği(ASGD)’nin şampiyonu oldu.

Piyasa

altın fiyatları

İphone Uygulaması

Yılın İşletmesi Mone Medical

ÇORUMSİAD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Başarılıları Ödül Töreninin 7. si 25 Mayıs...
Devamı...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

İstatistik

Şu anda 48 konuk çevrimiçi