• Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır.
 • Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır...

Çorumsiad Yeni Başkanı Onur Şamlı

Çorum Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin(ÇORUMSİAD) bugün yapılan genel kurulunda işadamı Onur Şamlı derneğin yeni başkanı seçildi. ÇORUMSİAD’ın 10. Olağan Genel Kurulu bugün dernek binasında yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kurulun Divan Başkanlığına Yüksel Kavukçu, başkan vekilliğine Okan Meroğlu, yazmanlığa ise Nuray Şehirtay seçildi. Toplantıda faaliyet, denetim, mali bilanço ve tahmini bütçe raporlarının okunarak ibra edilmesinin ardından yeni yönetim ve denetim kurulunun belirlenmesi için oylamaya geçildi. Tek listeyle gidilen toplantıda Onur Şamlı’nın listesi üyelerin tamamının oyunu alarak yeni dönem yönetimine seçildi.
Başkanlık görevini Onur Şamlı’ya devreden Ahmet Volkan Dalyan, 2 yıldır kendilerine destek olan dernek yönetim kurulu ve

üyelerine, TSO yönetimi ve işadamlarına teşekkür etti. Derneğin yeni başkanı Onur Şamlı ise amaçlarının ortak paydaları olan Çorum ve Çorum ekonomisine maksimum katma değer sağlamak olduğunu söyledi. Diğer bir önceliklerinin de Çorum’un en prestijli sivil toplum kuruluşu olan ÇORUMSİAD’ın üyelerinin bu derneğe olan aidiyet duygularını arttırıp birbirleriyle olan diyalog ve ticaretlerini arttırmak olduğunu ifade eden Şamlı, bu sinerjiyle Çorum ve Türkiye genelinde farkındalığını arttırmak olacağını belirtti.
Dernek Başkanı Şamlı, yeni yönetim kurulunun görev dağılımıyla ilgili, “Naçizane başkanlığımda oluşturduğumuz ekibin başkan yardımcılığını STK başkanlık tecrübesi olan Dalyan Makine Yönetim Kurulu üyesi Makine Mühendisi Erkan Dalyan üstlendi. Genel Sekreterlik görevini bir önceki dönem Kadın Kolları Başkanı Karaalemdar A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Başak Gözde Bayrak, Saymanlık görevini yine STK başkanlık tecrübesi olan Çorum Yem A.Ş Genel Müdürü Alper Yarımca üstlenirken, yönetim kurulu üyeliğine ise, ÇORUMSİAD Kurucu üyelerinden 3. dönem başkanı Kavukçu Unculuk Gıda San. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Latif Kavukçu, geçmiş dönem ÇORUMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinden Genç Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Devren, Çorum’un genç girişimcilerinden Balaban Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Ömer Balaban üstlenmiştir” diye konuştu.

Piyasa

altın fiyatları

İphone Uygulaması

Yılın İşletmesi Mone Medical

ÇORUMSİAD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Başarılıları Ödül Töreninin 7. si 25 Mayıs...
Devamı...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

İstatistik

Şu anda 50 konuk çevrimiçi