• Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır.
 • Şamlıoğlu Kuyumculuk
  Şamlıoğlu Kuyumculuk Deneyimli yazılım ve hizmet kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası içindeyiz. Her geçen gün artan ürün yelpazemizle, ticaretin aktığı yön olan e-ticaret alanında Türkiyede'ki ihtiyaçlara en iyi çözümleri oluşturmak, tüketiciye, yeni gelişen akımın getirdiği avantajları en kısa sürede ve eksiksiz sunmak temel amaçlarımız arasındadır...

Şato Lojistik, OLMUKSA İhalesini Kazandı

Çorum’lu girişimcilerin kurup, sonrasında DSS Smith ’e sattığı ve en nihayetinde Sabancı Holding ile dünya’nın en büyük karton sanayi kuruluşlarından biri  “International Paper” ortaklığı olan ve Olmuksa ‘ya devrolan Çopikas’ın  nakliye ihalesini yine, Çorum'lu Şato Lojistik firması kazandı.

Konuyla ilgili bilgi aldığımız Şato Lojistik Yöneticisi Cengiz Başar; " 3 yıldır sürdürdüğümüz nakliye operasyonunda ki  taahhütlerimizi eksiksiz olarak yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu süre içinde desteklerini daima yanımızda hissettiğimiz S.S. 32 No ’lu Koop. yönetici ve üyelerine de teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Yeni dönem için yapılan ihaleyi Türkiye'nin en büyük lojistik firmaları ile yapılan kıyasıya  rekabet sonucun da yeniden almış bulunmaktayız. Böylesine büyük ve zorlu bir operasyonun  Şato Lojistik’te kalmasını şehrimiz ve bu işten geçimini sağlayan bin kadar kamyoncu esnafımız için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. İlimizde bulunan sanayici ve tüccarların kazandıklarını yine Çorum için yatırıma dönüştürme gelenekleri herkesçe bilinmektedir. Bizlerde böyle bir zincire halka olmaktan Çorum'dan kazandıklarımızı yine Çorum 'da bulunan tedarikçi esnaflarımızla paylaşmaktan kıvanç duymaktayız. Kentin geleceğinde ve ticaretinin gelişiminde çok önemli olan bu geleneğin yine kentimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında da uygulanmasının önemine dikkat çekmek isteriz. İhtiyaç duyulan hizmet ya da demirbaşların eğer mümkünse Çorum'dan Çorumlu üreticiden  tedarik edilmesi büyük küçük tüm sanayicimizde ve esnafımızda tetikleyici bir güç olacak ve çalışma konsantrasyonlarını da artıracaktır "

Seçim hazırlıklarının yapıldığı bu günlerde Nakliye sektörünün sorunlarını ve beklentilerini  sorduğumuz Başar şöyle devam etti ;
"  Global anlamda gelişmekte olan olayların, sektörün en büyük çıktısı olan  petrol fiyatlarını fırlatması, bu işi bireysel olarak sürdürmeye çalışan kamyoncu esnafını zora sokmuştur. Bununla beraber Çorum'da bulunan kamyon garajı ve yerinin buğday pazarı ile beraber belediyece satılması ve yeni bir yer gösterilmeyişi toplamda aileleri ile beraber sayıları yaklaşık on binlere ulaşan bu insanları gelecek korkusu ile baş başa bırakmıştır. Çevreyolunda bulunan gelişigüzel yapılmış plansız, ruhsatsız, nizami olmayan,  hizmetin olmadığı 3-5 yerde kümelenen bu esnafın belirli bir yerde disiplin altına alınması gerekliliği aşikardır. Çorum'un gelişimi için  güzel işlerin temelini atan Sayın Belediye Başkanımızın kanayan bu yarayı da bir an önce dindirmesinin gerekliliğini de göz önünde bulundurmasını arzu ederiz.

Piyasa

altın fiyatları

İphone Uygulaması

Yılın İşletmesi Mone Medical

ÇORUMSİAD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Başarılıları Ödül Töreninin 7. si 25 Mayıs...
Devamı...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

İstatistik

Şu anda 57 konuk çevrimiçi